FAQ

web design faqs 150x64 FAQ

Jelikož se tu začínají množit otázky ohledně toho, že byly slíbeny titulky a nejsou, kdy bude další díl a kdy to bude na Prima Cool česky atd. atd. atd, tak jsem se rozhodl napsat toto! Nechci, aby jste si mysleli, že mě to nebaví, či že seru na fanoušky, ale občas, když přijdu domů ze školy a jsem úplně mrtvý a zde vidím otázku, která zde byla před týden. Tak to mě totálně dodělá, takže…….

1. Otázka „Kdy se bude vysílat další díl?“

Pokaždé, když běží série, tak KAŽDOU NEDĚLI ve 21:00 NAŠEHO ČASU na BBC 2, ne na Prima COOL!

2. Otázka „Kde mohu sledovat nový díl?“

Pokud nemáte satelit a na něm kanál BBC 2, tak to můžete sledovat na internetovém streamu BBC 2. Tento stream můžete nelézt i zde na stránkách v menu v záložce „BBC 2 Live“ nebo můžete použít tento ODKAZ

3. Otázka „Kdy budou titulky?“

Tuto otázku nesnáším! Jelikož tu jsou lidi co pro vás dělají titulky, dělají to ve svém volném času pro VÁS. Jsou to lidé co chodí do práce, do školy, mají děti a možná i manželku/manžela a chtějí si udělat čas i pro sebe. O titulky se stará TGTT alias. Sovicka (odkaz v menu-komunita) U každého dílu mají napsáno, kdy vyjdou. V této sérii to zatím vždy dodrželi a to že tady napíšu, že se čeká na korekci, takže možná budou dneska NEZNAMENÁ, že budou dneska!!! Proto je tam to slovo možná/snad/asi, kdyby tam bylo slovo určitě, tak budou na 100% dneska!

Jelikož mi začala škola, tak budu vypomáhat sovičce!

4. Otázka „Kdy to bude na Prima Cool?“

Na tuto otázku zná odpověď jen Prima Cool. My nevíme, kdy ona koupí práva a bude to vysílat.

Děkuji za pozornost a pochopení icon smile FAQ