Top Gear se vrací 27. ledna

Bez názvu 300x170 Top Gear se vrací 27. ledna

Představovat Vám britský pořad Top Gear by bylo nošením dříví do lesa. Pokud jste jeho skalními fanoušky, máme pro vás skvělou zprávu!

V neděli 27. ledna 2013 odstartuje již v pořadí 19. série tohoto oblíbeného pořadu na staniciBBC a první díl se ponese v duchu vánočního speciálu. Ano, je sice už leden, ale i samotný Jeremy Clarkson prohlásil: „Neřešme to! Vánoční speciál bude prostě vysílán na konci ledna a tečka.“

Bohužel, nová série bude pravděpodobně tou nejkratší za celou éru, jelikož by měla mít jenom pět epizod a ta poslední se bude vysílat zřejmě 24. února 2013. I tak se ale určitě máme na co těšit. I v devatenácté řadě se dočkáme dosti sportovních automobilů. Například James May prožene žlutý Lexus LFA, Richard Hammond zase nového SRT Vipera a Jeremy Clarkson usedne do Astonu Martin Vanquish 310 AM. Dále se můžeme těšit na Pagani Huayra, Toyotu Hilux Invincible nebo výlet do USA.

Více informací o chystané sérii se dozvíte v tištěném magazínu Top Gear. Pokud se nemůžete už teď dočkat, tak se prozatím podívejte na poměrně nudné sestříhané video z předchozích sérií.

 

Zdroj: autozine.cz