Top Gear TV je zpět!

Vítejte u galerie z 20. série pořadu Top Gear

1 300x168 Top Gear TV je zpět!

Top Gear je zpět. Ano, máme úplně novou sérii, plnou důkladných zkoumání všeho ze světa aut pro vaše potěšení. První epizoda poběží dne 30. června, na BBC 2 a BBC HD ve 21:00.

2 300x169 Top Gear TV je zpět!

Zde v Británii není dobrá ekonomika. Ale je stále lepší než třeba, řekněme, ve Španělsku.  Což je důvod, proč tam Top Gear v duchu celoevropského přátelství vzal velkoryse nějaké britské libry.  K tomu jsme ale potřeboval tři cenově dostupné a praktické vozy s ohledem na tyto špatné časy.

3 300x168 Top Gear TV je zpět!

Ať už jedete kamkoliv, tak naleznete vozidlo, které je univerzální : Taxi. Ale typ těchto vozidel není univerzální. Tak, který je nejlepší? Jediný způsob jak to zjistit je podrobit je Top Gear testu. Vaším průvodcem na tomto dobrodružství za poznáním vysoké vědy bude náš Richard Hammond.

4 300x168 Top Gear TV je zpět!

Pokud máte málo přátel, BAC Mono je auto pro vás. Má jen jedno místo. Je stejně symetrický jako Stig a dokonce, tak trochu vypadá jako on.  Má také 2,4-litrový motor Cosworth, který produkuje 280 bhp.

5 300x168 Top Gear TV je zpět!

Každou chvíli dělá Top Gear závod něco proti něčemu. Pokud je ta první věc auto, tak je to vždy dobrý začátek, druhá věc může být cokoliv. Jak to dopadne s Americkou závodní jachtou. 6 300x168 Top Gear TV je zpět!

Jak Mercedes SLS AMG Black, tak SLS AMG Electric Drive mají divné dveře a odznak Mercedesu. Jeden má velký motor V8 vyrobený mužem v Německu. Jeden z nich je elektricky napájen z akumulátoru, které jsou spojené se systémem KERS jako ve voze F1. Čas předat je do rukou mistra, Jeremyho Clarksona, aby zjistil, který je lepší.

7 300x169 Top Gear TV je zpět!

Je celá kategorie aut, která Top Gear léta ignoruje. Říká se jim crossovery a jsou všude. Je tedy jasné, že je lidé kupují. Ale kdo? Jeremy Clarkson a James may si myslí, že karavanisté. A tak jsme spojili několik současných vozů a vydali se do New Forest. Nebojte se, nic hořet nebude. To by bylo směšné.

8 300x169 Top Gear TV je zpět!

Každý rok, v určité době, stojí novináři až po kotníky ve vodě a hlásí o nejnovější povodni.  Zde je zapotřebí Top Gear výrobek, který je založen na britské a geniální koncepci vznášedla.

10 300x168 Top Gear TV je zpět!

Také si myslíte, že britský automobilový průmysl je geniální. Proto jsme Jeremyho pověřili, aby otestoval nový Jaguar F-Type.

11 300x169 Top Gear TV je zpět!

Jeremy také představí velmi silné Ferrari se zadním pohonem ve velmi mokrém Skotsku.

12 300x169 Top Gear TV je zpět!

Také přivítáme nové auto za rozumnou cenu.