Co nás čeká ve 20. sérii

Bez názvu 300x166 Co nás čeká ve 20. sérii

19. Série nám již před nějakou dobou skončila a nyní každý očekává 20. sérii. Jeremy Clarkson potvrdil, že bude a to v létě. Přesné datum se zatím neví, ale doufejme, že to bude hned první letní neděli. Zde vám přináší nějaké informace, auta…atd. co by se mělo objevit ve 20. sérii. První takovou novinkou, která je na internetu delší dobu je ta, že Top Gear od 11. do 17. března vždy od 12:00 do 17:00 zavíral pláž na Novém Zélandu. Byla to 90 mílová pláž, kde se údajně objevilo „Supersonic Car“. Supersonic auto by mělo být auto s tryskovým motorem. Ale pokud se kouknete na tato videa:

http://tvnz.co.nz/national-news/s-wrap-top-gear-nz-race-secrets-revealed-5367272

http://tvnz.co.nz/national-news/extended-video-top-gear-race-ninety-mile-beach-5368091

http://tvnz.co.nz/national-news/top-gear-pitted-against-boat-in-nz-race-5366324

Tak zjistíte, že na pláži byl pouze Jeremy Clarkson, James May a Toyota Corolla. Prý se snažili překonat rekord na písečném povrchu, ale podle jiných zdrojů se pouze snaží překonat rychlostní limit 100km/h. Další informace říká, že se na Novém Zélandu odehrál ještě jeden závod a to se Závodní jachtou. Jestli se tohoto závodu účastnil James, který je takový „jachtař“ a to jestli se závodilo proti nějakému autu, kde seděl Jeremy nevíme. Závod se odehrál z Coromandelu do Northlandu. Jinde zase najdete, že se závodilo přímo na pláži. James s jachtou a Jeremy s Corollou. A , aby toho nebylo málo, tak Jeremy opět něco řekl nebo provedl v australské Sydney, kde se pravděpodobně zastavovali nebo tam natáčeli, jelikož mu vzkázali, aby se už nevracel.

jeremy clarkson filming in sydney 2 3 4 N2 Co nás čeká ve 20. sérii

Jinak se na trati se objeví Aston Martin Vanquish.BGWrUXTCcAE2mPS 1 300x154 Co nás čeká ve 20. sérii

Dále se na twitteru objevila zpráva, že bylo dokončené natáčení s tímto vozem. Což je nový Range Rover. Takže ho taky očekávejte.

BGoNMY0CEAEh4uA 300x225 Co nás čeká ve 20. sériiA dnes se na twitteru Jeremyho Clarksona se objevila nová fotka.

BINRLbRCQAABrHI 300x200 Co nás čeká ve 20. sérii

Nevíme, zda to pouze zkoušel na těch 17 yardů po kterých dostal infarkt nebo to bude jako další závod. Na to si musíme počkat. Jinak tihle borci jezdí z Paříže do Londýna.

Vše co jste četli berte s rezervou! Vše může být úplně jinak. Někde se píše to a jinde tohle.