Lamborghini Aventador limo

Large Limo 300x168 Lamborghini Aventador limo

Dámy a pánové, plesové královny a králové, Váš 700 koňový kočár přijíždí.

Jestliže plánujete velkolepý maturitní ples a nevíte, kterou limuzínu zamluvit a jediná volba se zdá
být růžová “Hummer“ limuzína, nezoufejte. Představujeme vám potenciálního krále plesových vozů, který vaší cestu plnou vodky učiní nesmrtelnou.

Jedná se o první Lamborghini Aventador – prodlouženou limuzínu a bohužel se zatím jedná pouze o počítačovou studii. Tedy prozatím.

„Cars for Stars“ společnost, která stojí za jeho zrodem dodává:  „ S materiální podporou a investicí od nadšeného sponzora, bude snadné tento projekt realizovat“. Pokud by se to podařilo, tak vám ho rádi prodají.

Vaše uši budou potěšeny zvukem 6,5 litrového, 700 koňského dvanáctiválce, ale to zdaleka není vše. Je zde spousta věci navíc oproti původnímu vozu. Věci jako čtvery „nůžkové“ dveře. Dvoje „nůžkové“ dveře jsou běžně dobré k tomu, aby si lidé na chodnících vykroutili hlavu. Další dvoje by mohly způsobit nekontrolovatelné imploze.

Dále je zde, díky rozšířenému rozvoru, dost místa pro vaše přátele. Můžou polehávat na gaučových pěti-sedadlech z původního Aventadoru, které jsou vytvarovány do písmene L. Sedačky jsou potažené lehce smyvatelnou kůží, takže vaše zvratky půjdou lehce smýt. Nechybí samozřejmě ani plazmové obrazovky, přípojky pro iPody, hudební aparatura, která zvládne přehrát „Girls just want to have fun“ pěkně nahlas a bar s šampaňským bude udržovat tempo konverzace.

Společnost „Cars for Stars“ vám dokonce auto pojmenují po vás a založí vám Twitterovou stránku na 12 měsíců zdarma.  Už vydali i video, které jen dokazuje, jak malý krůček je tento koncept od reality. A jak by řekl Jeremy. „Jak to může být těžké?“ Mimo jiné, Jeremy si slušně poradil i s Fiatem Pandou.

Takže milý internete, kdo z vás chce investovat do tohoto kusu automobilové historie?

—————

překlad: Lukáš Augustín

zdroj: Oficiální stránky TopGear.com